کمک به ساختمان و هزینه های جاری حسینیه اصفهانیها در کربلا تحت اشراف آیت الله شیخ علی صافی اصفهانی         شماره کارت بانک ملی : 4470-7329-9973-6037

بسمه تعالی

سخنان آیت الله صافی در جمع مدیران و خدمه حسینیه اصفهانیها در کربلا


... بحمدالله مراسم اربعین امسال (1440ق) ما هم از برکت نام مقدس حضرت سیدالشهداء خیلی خوب، مرتب، منظم و عالی برگزار شد. 

با این جمعیت زیادی که در حسینیه اسکان داده شده بودند که حدوداً روزی 1500 نفر با صبحانه و ناهار و شام و چای 24 ساعته از آنها پذیرایی می شد.


خدا را شکر ، هیچ حادثه ای، هیچ برخورد و درگیری، هیچ مورد سرقتی امسال در این حسینیه گزارش نشد.


این مسأله به زبان آسان می آید. اما اگر کسی دقیق شود در این کار می فهمد که تا چه حد عزیزان مدیر و خدمه هم در قسمت آقایان و هم در قسمت خانم ها جانفشانی کردند.


خدمه ای بسیار مؤدب و متدین و عاشق اباعبدالله الحسین (ع)، اجر همه آنها با اباعبدالله الحسین(ع) باشد.انشاءالله.


خداوند انشاءاالله حوائج شرعیۀ همۀ آنها را بر آورده بفرماید.


من با خدای خودم عهد کردم و بر خودم واجب کردم که هر کس به هر نحوی برای این حسینیه خدمت می کند همیشه دعا گوی او باشم بخصوص زیر قبۀ مبارکۀ حضرت سیدالشهداء (ع) که محل استجابت دعاست. به همۀ آن عزیزان از ته قلب دعا می کنم.


کار بسیار بزرگی بود که این عزیزان انجام دادند و من در اینجا می خواهم یک تذکری بدهم و آن این است که کار بزرگ کردن همیشه بعدش توسط یک افراد ناباب یک درد و رنج های روحی برای انسان درست می شود. 

افرادی هستند بدبین و بدخواه و حسود.

افرادی که از اینکه این موقعیت بزرگ معنوی به دست شما افتاده حسادت می ورزند و این حسادت دارد آنها را منفجر می کند.

این ها کارشان همین است با هم دستی شیطان می نشینند بدگویی می کنند، حقایق را وارونه جلوه می دهند. می خواهند این کار با عظمت شما را کوچک و ناچیز و بلکه اشتباه و خلاف شرع جلوه بدهند. می خواهم بگویم مبادا این حرفها و این بدگویی ها و این ناملایمات شما را خسته و دلسرد کند.

شیاطین همین را می خواهند هدفشان دلسرد کردن شماست.

می خواهند یک جوری نام شما را از دفتر خدام امام حسین (ع) بیرون بکشند.

شما باید قوی باشید چنین اجازه ای را به آنها ندهید. 

الحمدالله خود همان زواری که در حسینیه بودند بهترین سند و مدرک هستند بر صحت عمل و گفتار ما.

حضرت آیت الله ابراهیمی بودند در حسینیه، روحانیون دیگر بودند. بنده یک نفر را مأمور کردم که آیت الله ابراهیمی را ببرند همه جای حسینیه را به ایشان نشان بدهند، همه جا را دیدند خیلی خوشحال بودند از این خدمات بزرگ شنیدم چند روز پیش در مدرسه صدر، سر درس خودشان خیلی تجلیل کردند از این مدیریت و این خدمات. 

در هر حال ما باید فقط خدا را و امام حسین را از خودمان راضی نگه داریم. هر کس بدگویی می گند اعتنا نکنید که تحمل این بدگویی ها هم خودش یک اجر عظیمی دارد. انشاءالله.